Srpen 2010

moje oblíbená kapela je JONAS BROTHERS

14. srpna 2010 v 12:18 | Magdika |  Kapely
JONAS BROTHERS

JAk tato skupina vznikla: Skupina začala jako sólový projekt: 6-ti letého Nicka objevil náhodou hledač talentů, když si zpíval u kadeřníka. O rok později už vystupoval na Brodwayi v New Yorku v muzikálu "Kráska a zvíře". Později napsal vánoční song " Joy To The World ( A Christmas Prayer ) " a poslal demonahrávku malé nahrávací společnosti. Ta píseň zveřejnila a skladba se okamžitě začala hrát v rádiu. V roce 2005 narazila společnost Columbia Records na Nickovu píseň a pozvala ho na zkošku. Nick se tam, ale neobjevil sám a vystoupil se svými bratry Joem a Kevinem. Úspěšně !!
SLožení skupiny: Joe Jonas-zpěvák
Nick Jonas-kytarista
Kevin Jonas-kytarista
JEjich vydané CD: It´s About Time (vydáno v létě 2006)
Jonas Brothers (-//- roku 2007)
A Little Big Longer(-//- roku 2008)
O skupině: Jejich debutové album " It´s About Time " vyšlo v létě 2006. Některé songy byly vybrány jako soundtrack k TV show " Zoey 101 ". Jejich prvotina, ale propadla, protože se dostala " jen " na 91. místo americké hitparády. Bráchové tak ztratili svého vydavatele. O něco později s nimi uzavřelo smlouvu vydavatelství Disney´s Hollywood Records a od té doby kluci stoupají nahoru. Jejich druhé album, které má v názvu pouze název kapely, se vyšplhalo v srpnu 2007 okamžitě na 5. místo amerického žebříčku.

Jonas Brothers účinkovali jako hosté ve filmu Hannah Montana, který se vysílá v navázanosti na úspěšnou premiéru High School Musical 2, poté se ještě prosadili jako herci ve filmu Camp Rock. A taky je nový seriál který se jmenuje Jonas na Disney Chanellu
KuK!!!!!