moje oblíbená kapela je JONAS BROTHERS

14. srpna 2010 v 12:18 | Magdika |  Kapely
JONAS BROTHERS

JAk tato skupina vznikla: Skupina začala jako sólový projekt: 6-ti letého Nicka objevil náhodou hledač talentů, když si zpíval u kadeřníka. O rok později už vystupoval na Brodwayi v New Yorku v muzikálu "Kráska a zvíře". Později napsal vánoční song " Joy To The World ( A Christmas Prayer ) " a poslal demonahrávku malé nahrávací společnosti. Ta píseň zveřejnila a skladba se okamžitě začala hrát v rádiu. V roce 2005 narazila společnost Columbia Records na Nickovu píseň a pozvala ho na zkošku. Nick se tam, ale neobjevil sám a vystoupil se svými bratry Joem a Kevinem. Úspěšně !!
SLožení skupiny: Joe Jonas-zpěvák
Nick Jonas-kytarista
Kevin Jonas-kytarista
JEjich vydané CD: It´s About Time (vydáno v létě 2006)
Jonas Brothers (-//- roku 2007)
A Little Big Longer(-//- roku 2008)
O skupině: Jejich debutové album " It´s About Time " vyšlo v létě 2006. Některé songy byly vybrány jako soundtrack k TV show " Zoey 101 ". Jejich prvotina, ale propadla, protože se dostala " jen " na 91. místo americké hitparády. Bráchové tak ztratili svého vydavatele. O něco později s nimi uzavřelo smlouvu vydavatelství Disney´s Hollywood Records a od té doby kluci stoupají nahoru. Jejich druhé album, které má v názvu pouze název kapely, se vyšplhalo v srpnu 2007 okamžitě na 5. místo amerického žebříčku.

Jonas Brothers účinkovali jako hosté ve filmu Hannah Montana, který se vysílá v navázanosti na úspěšnou premiéru High School Musical 2, poté se ještě prosadili jako herci ve filmu Camp Rock. A taky je nový seriál který se jmenuje Jonas na Disney Chanellu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KuK!!!!!